O nas - Atelier Beaute Warszawa

Salon Kosmetyczny Atelier Beauty znajdujący się na ul. Grzybowskiej 9 to magiczne miejsce w samym centrum Warszawy. Odznacza się wysoką jakością świadczonych usług oraz niezwykle przyjemną atmosferą. Tutaj twarz i ciało poddawane jest najwyższej klasy zabiegom, o których chciałoby się rzec, że przenoszą w czasie!

W ofercie naszego salonu kosmetycznego znajdującego się na warszawskim śródmieściu doświadczysz usług najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, między innymi: rytuały na twarz, kwasy, peelingi, mikrodermabrazje, masaże. Zadbamy o piękno Twoich oczu przy pomocy najnowszych technik stylizacji takich jak przedłużanie rzęs metodą 1:1 lub objętościowa, trwała rzęs, Lifting rzęs  Elleebana lub LVL, wykonamy henną rzęs czy brwi-brow henna by Nikk MoleJ

Oferujemy również usuwanie zbędnego owłosienia. Depilujemy woskiem lub pastą cukrową.

Do perfekcyjnego wyglądu dłoni przywiązujemy ogromną wagę dlatego znajdziesz w  Atelier Beaute  gammę zabiegów da dłonie takich jak: manicure klasyczny, manicure japoński, manicure hybrydowy, manicure tytanowy który jest obecnie światowym hitem stylizacji paznokcie. Regeneracje paznokcie systemem IBX. Przedłużamy paznokcie metodą żelową lub akrylożelem. Wykonujemy  pedicure klasyczny oraz frezarkowy.

Wszystko to w jednym salonie i to pod okiem licencjonowanych ekspertek! Jeśli więc marzysz o luksusowych zabiegach na twarz i ciało, umów się na wizytę w salonie już dziś.

Możesz skorzystać z rezerwacji online, która jest znacznie szybsza 
i wygodniejsza! Salon Atelier Beauty znajduje się w centrum Warszawy na ul. Grzybowskiej 9.