Depilacja - Atelier Beaute Warszawa

Depilacja woskiem

Woskowanie jest jedną z metod usuwania zbędnego owłosienia, alternatywą dla golarki, depilatora czy kremów depilujących. Sama metoda woskowania nie jest nowa, włos usuwany jest wraz z cebulką co pozwala cieszyć się gładką skórą nawet do 4 tygodni. Włoski do depilacji muszą mieć co najmniej 5 mm długości, aby mogły zostać usunięte przez wosk. Depilację woskiem można stosować zarówno na dużych jak i małych powierzchniach ciała.Pracujemy na produktach Lycon.

Depilacja pastą cukrową

Jest unikatową i innowacyjną metodą usuwania niechcianych włosków na twarzy i całym ciele. Depilacja  pastą cukrową to bezpieczne, delikatne i efektywne rozwiązanie dla pozbycia się włosów u kobiet, mężczyzn. Pozwala usuwać włosy zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu i to juz we wczesnym etapie rozwoju. Eliminujemy uszkodzenia, niepotrzebny dyskomfort, podrażnienia a także wrastanie włosków w czasie łuszczenia sie suchych komórek skóry.Pracujemy na produktach Alexandria Professional.

Depilacja metodą elektrolizy

Zabieg polega  na umieszczeniu w mieszku włosowym miniaturowej sondy, o grubości dopasowanej do grubości włosa, wykonanej ze stali chirurgicznej,  przez którą płynie prąd. Impuls elektryczny, powoduje trwałe uszkodzenie macierzy włosa, w efekcie czego włosy przestają rosnąć. Ogniskowy rumień i obrzęk zwykle ustępuje w ciągu kilku godzin po zabiegu.

***Dodatkowo po zabiegu aby spowolnić wzrost i zredukować ilość odrastających włosów proponujemy Epilfree-profesjonalny system trwałej redukcji owłosienia,oparty na kompleksie aktywnych składników roślinnych.