Rytuały na ciało - Atelier Beaute Warszawa

Rytuał antycelulitowy

Masaż próżniowy-jedna z najskuteczniejszych metod niechirurgicznego rzeźbienia ciała. Podczas zabiegu głowica zasysająca usprawnia krążenie krwi i układu limfatycznego co w rezultacie powoduje redukcję tkanki tłuszczowej. Przywraca drożność żył, napięcie tkanki i detoksykację organizmu.

Rytuał modelujący

Elektrostymulacja podobnie jak aktywność fizyczna powoduje wzmocnienie mięśni i spalanie nagromadzonego tłuszczu, a efektem redukcji kanki tłuszczowej jest widoczna utrata centymetrów oraz znaczne ujędrnienie ciała.Poprzez eletrody niewielka ilości prądu Faraday`a, pobudza mięśnie do skurczu i rozkurczu, podobnych do tych towarzyszącym ćwiczeniom fizycznym, co powoduje spalanie nagromadzonego tłuszczu. Jednorazowy zabieg jest alternatywą dla mozolnych ćwiczeń fizycznych i daje efekty równe kilkugodzinnemu uprawianiu sportu, jednocześnie nie wymagając wysiłku fizycznego i nie powodując przerostu mięśni.

Rytuał drenujący

Drenaż limfatyczny jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęków.Pneumatyczne rękawy pobudzają przepływ chłonki,oczyszczają węzły chłonne,likwidując tym samym obrzęki,zmniejszenie napięca mięśni nóg , powodując uczucie lekkości.

Wskazania: cellulit, rozstępy, zwiotczenie skóry, przed i po zabiegu liposukcji, opuchlizna dolnych kończyn.

Przeciwwskazania: przerwanie ciągłości tkanki skórnej, popękane naczynia krwionośne, żylaki.